دیدار استاندار البرز با اصحاب رسانه

حسین صدیقی/ خبرنگار تریبون شهر/ کارشناس اجتماعی تریبون شهر

قول می‌دهم خوب کار کنم

برای تحقق اهداف و برنامه ها به زمان منطقی نیاز دارم. خبرنگاران، افرادی خوش قلب و پاک طینت هستند که منافع عمومی را به منافع شخصی ارجح می‌دانند. به شرایط البرز مسلط هستم ولی به برنامه ریزی براساس خردجمعی نیز معتقدم.قول می‌دهم خوب کار کنم. پاسخگوی عملکرد خود خواهم بود، نباید گذشتگان را در نبودشان قضاوت کنیم. استفاده حداکثری از فرصت ها، تهدیدها را خنثی می کند. هیات های اندیشه ورز رسانه ای در جلسات تصمیم گیری و تصمیم سازی استان شرکت می کنند. برای حل مشکلات و دغدغه های صنفی خبرنگاران از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.
کد خبر : 7424
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دی 1400 - 1:15
قول می‌دهم خوب کار کنم

دیدار استاندار البرز با اصحاب رسانه

گزارش تریبون شهر از دیدار استاندار البرز با اصحاب رسانه / حسین صدیقی/ خبرنگار و کارشناس اجتماعی تریبون شهر

زمان موردنیاز برای مطالعه:۸ دقیقه

برای تحقق اهداف و برنامه ها به زمان منطقی نیاز دارم. خبرنگاران، افرادی خوش قلب و پاک طینت هستند که منافع عمومی را به منافع شخصی ارجح می‌دانند. به شرایط البرز مسلط هستم ولی به برنامه ریزی براساس خردجمعی نیز معتقدم.قول می‌دهم خوب کار کنم. پاسخگوی عملکرد خود خواهم بود، نباید گذشتگان را در نبودشان قضاوت کنیم. استفاده حداکثری از فرصت ها، تهدیدها را خنثی می کند. هیات های اندیشه ورز رسانه ای در جلسات تصمیم گیری و تصمیم سازی استان شرکت می کنند. برای حل مشکلات و دغدغه های صنفی خبرنگاران از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

بیانات فوق از مواردی بود که استاندار عبداللهی در نشست با اصحاب رسانه بیان کرد…

 

سخنان مجتبی عبدللهی استاندار البرز در دیدار با اصحاب رسانه

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای تحقق اهداف و برنامه ها به زمانی منطقی نیاز دارم تا عملکردم را در معرض قضاوت مردم و رسانه ها بعنوان نمایندگان افکار عمومی قرار دهم.

به گزارش خبرنگار تریبون شهر ، مجتبی عبداللهی استاندار البرز در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه استان البرز که روز یکشنبه پنجم دی ماه  در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، حضور یافت. و پس از شنیدن نظرات و انتقادات و پیشنهادات فعالان رسانه ای استان ، به این موضوع اشاره نمود:اکنون با گذشت ۴۳ از حضور و دیدار و گفتگوهای مستمر با اقشار مختف مردم استان البرز، شناخت کامل تر و  اشرافیت بیشتری به مسائل استان پیدا کرده ام.

وی در تکمیل قدردانی از اصحاب و فعالان رسانه افزود:

اصحاب رسانه پل ارتباطی مستحکمی بین مردم و کارگزاران نظام هستند.

وی ادامه داد: خبرنگاران نیز مانند معلمان در جامعه دارای جایگاه و پایگاه اجتماعی ویژه و شاخصی هستند و بین مردم محبوبیت خاصی دارند.

 

نماینده عالی دولت در استان البرز:

خبرنگاران، افرادی خوش قلب، دلسوز و پاک طینت هستند که در جهت منافع عمومی و همچنین تنویر افکار عمومی از کارآمدی نظام و اطلاع رسانی در خصوص وقایع جاری تلاش می کنند. بر این باور هستم که هر کدام از فعالان عرصه رسانه با توجه به اشرافی که در موضوعات مختلف پیدا کرده اند ذهنی مملو از ایده ها و طرح های راهگشا دارند که پذیرای این نظرات هستیم.

 

استاندار البرز در ادامه گفتگو خاطرنشان شد:

به سهم خودم از تمامی تلاش ها و دلسوزی های شما از گذشته تاکنون، قدردانی می کنم . این نوید را میدهم که در مسیر مخاطره آمیز  آگاهی بخشی و آگاهی رسانی در کنار شما باشم.

 

نسبت به مسائل استان البرز بیگانه نیستم

عبداللهی در ادامه نشست با اصحاب رسانه افزود:به مسائل استان البرز از گذشته تا کنون تسلط داشته ام. و نسبت به مسائل موجود در استان البرز بیگانه نیستم. در این مدت نیز با توجه به اینکه بازدیدهای مختلفی از نقاط مختلف استان البرز داشته ام و جلسات تخصصی در ابعاد مختلف برگزار شده است، اشراف کامل تری پیدا کرده ام.

 

به شرایط البرز مسلط هستم ولی به برنامه ریزی براساس خردجمعی نیز معتقدم
دکتر مجبتی عبداللهی، استاندار البرز گفت: در جلسه هیات دولت با برنامه حاضر شدم و اکنون نیز برنامه محور امور را دنبال می کنم.  ولی به خردجمعی و اتخاذ تصمیم بر اساس نظرات نخبگان و صاحب نظران و براساس ظرفیت های استان نیز معتقد هستم.

 

نشست فصلی با اصحاب رسانه

وی بیان داشت، نشست های فصلی با رسانه ها خواهم داشت. عبداللهی در همین راستا افزود: برای تحقق اهداف و برنامه ها به زمانی منطقی نیاز دارم.  تا عملکردم را در معرض قضاوت مردم و رسانه ها بعنوان نمایندگان افکار عمومی قرار دهم.

 

استاندار البرز در ادامه گفت: باید واقعیت های کشور را بپذیریم.
چراکه جمهوری اسلامی ۴۲ است که در تحریم به‌سر می برد و خود را تنها با استفاده از توان داخلی اداره می کند. به نحوی که بیشترین قسمت از درآمد کشور، صرف اداره آن می‌شود و بودجه و اعتبارات عمرانی بسیار محدود است. البرز در گذشته یکی از شهرستان های تهران بوده. و در زمانی که مستقل شد نیز زیرساخت های یک استان را نداشت. از سمت دیگر، شاهد رشد سریع جمعیت علی الخصوص مهاجرت ها روبرو شد. به همین منظور اکنون باید به جد در صدد ایجاد تناسب بین زیرساخت های استان با جمعیت باشیم.

 

نشست صمیمانه استاندار البرز با اصحاب رسانه قول میدهم خوب کارکنم

استاندار البرز:قول میدهم خوب کار کنم

عبداللهی گفت: نباید گذشتگان را در نبودشان قضاوت کنیم. چراکه بر این باور هستم هر کس به سهم خود برای این استان تلاش کرده ولی معتقد هستم که باید پاسخگوی عملکرد خود باشم و این قول را می دهم تا در البرز خوب کار کنم و کار خوب کنم.

 

حمایت و قدردانی نماینده عالی دولت در استان البرز از اصحاب رسانه

 

مهر و همراهی رسانه ها بازوان توانمند ما در اجرای اهداف توسعه ای البرز خواهد بود.

 

 

رسانه ها یار و بازوی توانمند مسئول در استان هستند. و انتظار دارم که در مسیر آبادانی و سعه پادار استان، یاری گر باشند. و با دیدگاه مثبت و مهرخود به افزودن امید در جامعه و انتقال اخبار صحیح سرعت بخشند.
استاندار البرز گفت:حال که سران سه قوه در کشور به همدلی و انسجام برای جلب رضایت مردم رسیده‌اند، ما نیز باید فرصت را برای خدمت‌گزاری غنیمت بدانیم. و در این فضایی که فراهم گردیده، تحول و آبادانی را برای البرز فراهم کنیم.
وی افزود: اطمینان دارم که می توانم در البرز برنامه های بسیاری را تحقق بخشم و در راستای جبران کمبودها و ارتقا زیرساخت ها تحولات ملموسی را رقم بزنم.

نشست صمیمانه استاندار البرز با اصحاب رسانه

برای تحقق منویات مقام معظم رهبری علاوه بر کار ویژه، اقدام و عملکرد ویژه نیز خواهیم داشت.

عبداللهی گفت: مقام معظم رهبری از ما بعنوان مسئولان، کار ویژه خواسته اند و این هدف نیاز به اقدامی و عملکرد و برنامه ای دارد که باید در دستور کار داشته باشیم.

حال که  مردم به امید و نشاط نیاز دارند ، رسانه ها می توانند با اجتناب  از اندیشه های  منفی و پرداختن به ظرفیت های استان البرز، مردم را به کارآمدی نظام و کارگزاران نظام امیدوارتر کنند.
استاندار البرز : تنوع قومیت ها در استان فخر ما است و باید از این ظرفیت در عرصه های مختلف بهره برداری کنیم.

استفاده حداکثری از فرصت ها، تهدیدها را خنثی می کند

 

وی افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که تمامی فرصت های استان را مورد بهره برداری قرار دهیم چراکه استفاده حداکثری از ظرفیت ها می تواند تهدیدها را خنثی کند.
عبداللهی گفت: در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی استان وارد عمل شده‌ایم و با طیف های مختلف دیدار و گفتگو داشته‌ام.  از این رو قرارگاه ها و کارگروه های تخصصی را در این زمینه ها راه اندازی نموده و به صورت عملیاتی برای حل مشکلات و استفاده از ظرفیت ها وارد عمل می‌شویم.

بسیاری از کمیسیون های مهم استان غیر فعال و عامل نارضایتی مردم بوده‌اند

 

عبداللهی در خصوص قسمتی از نارضایتی های مردم گفت : بسیاری از کمیسیون های چند سال بود که فعالیت بسیار کمی داشتند و این امر موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده بود از این رو به صورت ویژه به آنها پرداخته ام.

 

اشاره به وضعیت آب در استان البرز

استاندار البرز گفت: یکی از دغدغه های بزرگ استان برداشت آب از منابع زیرزمینی و ضرورت افزایش حق آبه استان از محل سدهای مستقر است. از این رو درصدد هستیم ۵۵ میلیون مترمکعب حق آبه جدید را وارد مدار کرده و با ایجاد زیرساخت های لازم از آن بهره برداری کنیم.
وی افزود:اکنون ۸۰ درصد آب شرب استان از محل سفره‌های زیرزمینی تامین می‌شود. و تنها ۲۰ درصد از مخازن مستقر در استان است. از این رو با بهره برداری از حق آبه جدید این برداشت زیرسطحی را به ۶۵ درصد خواهیم رساند.عبداللهی  در ادامه گفت: درصدد هستیم با تلاش، پیگیری و رایزنی های جدی میزان برداشت های زیرسطحی را به ۵۰ درصد برسانیم تا سفره های زیرزمینی فرصت بیشتری برای سیراب شدن داشته باشند.

وی افزود: همچنین تلاش می کنیم که فاز اول پست ۴۰۰ کیلوولت البرز در آینده نزدیک آماده شود. تا بتوانیم ۲۰۰ مگاوات برق را وارد مدار کرده و تابستان با نوسان برق مواجه نشویم.
استاندار البرز گفت: از سوی دیگر از واحدهای تولیدی و صنعتی و شهرک ها خواسته ایم که نسبت به راه اندازی نیروگاه ها chp و تصفیه خانه های محلی اقدام کنند تا آب و برق خود را با صرفه اقتصادی بیشتر تامین کنند و در این راستا نیز با استقبال فعالان اقتصادی مواجه شدیم.

هیات های اندیشه ورز رسانه ای در جلسات تصمیم گیری و تصمیم سازی استان شرکت می کنند

وی افزود: بدنیال جلب و جذب سرمایه گذاران برای آغاز پروژه های عمرانی در استان هستیم چراکه اکنون محدودیت های اعتباری کشور مانع تعریف پروژه های جدید می شود.
عبداللهی با بیان اینکه همبستگی، امنیت پایدار را برای جامعه همراه دارد، گفت: با وحدت، انسجام، همدلی و دوری از نفاق می توانیم خدمتگزار راستین مردم باشیم.
وی افزود: هیات های اندیشه ورز رسانه ای می توانند در جلسات مختلف استان در تصمیم گیری و تصمیم سازی دخیل باشند.
*برای حل مشکلات و دغدغه های صنفی خبرنگاران از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد
استاندار البرز گفت: برای مشکلات و دغدغه های صنفی خبرنگاران نیز با کمال میل و تمام توان در خدمت هستم. و از برنامه های این حوزه استقبال می کنم.

 

لینک کوتاه خبر دیدار استاندار البرز با اصحاب رسانه

(http://teriboonshahr.com/?p=7424)

 

سایر اخبار استان را در تریبون شهر بخوانید(جهت مطالعه کلیک نمایید)

به شبکه های اجتماعی تریبون شهر بپوندید:

صفحه اینستاگرام تریبون شهر(کلیک نمایید)

کانال تلگرامی تریبون شهر(کلیک نمایید)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.