دیدگاه‌ها برای مرتضی سلامی:گستره خدمات الکترونیک تامین اجتماعی البرز افزایش می یابد بسته هستند
-

مرتضی سلامی:گستره خدمات الکترونیک تامین اجتماعی البرز افزایش می یابد

گستره خدمات الکترونیک تامین اجتماعی البرز افزایش می یابد تامین اجتماعی استان البرز در زمان حاضر با اجرای طرح خدمات الکترونیک حدود ۴۰ خدمت به بیمه شدگان ارائه می دهد که در صدد است تا این خدمات را افزایش دهد. به گزارش تریبون شهر، مرتضی سلامی مدیرکل تامین اجتماعی البرز درنشست با  خبرنگاران  اظهارداشت:  طرح توسعه

کد خبر : 4146
تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 مرداد 1398 - 9:00

تامین اجتماعی استان البرز در زمان حاضر با اجرای طرح خدمات الکترونیک حدود ۴۰ خدمت به بیمه شدگان ارائه می دهد که در صدد است تا این خدمات را افزایش دهد.

به گزارش تریبون شهر، مرتضی سلامی مدیرکل تامین اجتماعی البرز درنشست با  خبرنگاران  اظهارداشت:  طرح توسعه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی  با موفقیت در استان البرز اجرا شده که در آینده های نزدیک خدمات الکترونیک به ۲۰۰خدمت افزایش می یابد.

وی  بیان داشت: با توجه به الزام ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان تامین اجتماعی  و نگرش جدیدی که در سالیان اخیر شکل گرفته  ، تحول درارائه خدمات غیر حضوری و بهره مندی از فناوری اطلاعات درانجام فرآیندهای اداری مورد توجه ویژه قرار گرفته است .

این مسئول بهره گیری ازخدمات الکترونیک را راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات موجود عنوان کرد و بیان داشت : با توجه به گستردگی خدمات ، حضور متقاضیان و مراجعین سازمان تامین اجتماعی و صرف وقت و هزینه های زیاد، بهره گیری از خدمات الکترونیک و جایگزینی روش های بهینه می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات تامین اجتماعی را در بخش های مختلف پوشش دهد .

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز، نوبت دهی الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی را یکی از خدمات شایسته و مهم عنوان و اظهار داشت : اکنون بیمه شدگان اکنون با دریافت نوبت الکترونیکی حتی در منازل خود در وقتی که خود تعیین می کنند، می توانند به شعب و کارشناسان مربوطه مراجعه و نسبت به انجام کار و درخواست خود اقدام نمایند.

سلامی هدف از این اقدام  صرفه جویی در وقت و هزینه بیمه شدگان  بیان کرد.

وی، با اشاره به راه اندازی روش های نوین و غیر حضوری گفت: رویکرد سازمان تامین اجتماعی در این خصوص دسترسی و استفاده از کار آمدترین و بهترین شیوه های ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مراجعین است  و در این راستا گام های موثری در جهت رفاه حال بیمه شدگان برداشته شده است .

مدیر کل تامین اجتماعی البرز از مهمترین اقدامات این اداره کل را راه اندازی  سامانه متمرکز ارائه خدمات غیر حضوری دانست .

وی،عدم تضییع حقوق ذینفعان ، ارائه خدمات بهینه ، تخصیص ظرفیت مناسب در شعب و جلوگیری از اتلاف وقت بیمه شدگان را نتایج توسعه خدمات الکترونیک عنوان  کرد.

سلامی خاطر نشان کرد:  با گسترش تمام خدمات الکتروینک شاهد آسایش و رفاه بیمه شدگان بیشتر بیمه شدگان خواهیم شد.

در ادامه این نشست، مدیر کل تامین اجتماعی استان البرز با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه استان البرز گفت : اصحاب رسانه ، روشنی بخش اذهان عمومی جامعه به شمار می آیند و هدف از تشکیل این جلسه تبریک این روز خجسته و تشکر و قدردانی از زحمات اصحاب رسانه است هر چند که امکان تجلیل از همه فعالان این عرصه فراهم نیست ولی لازم می دانیم از تعدادی از نمایندگان این عرصه تشکر و قدردانی نمائیم.

همچنین دکتر ابوالفضل آفریده، مدیر درمان تامین اجتماعی  استان البرز با قدردانی از تعامل سازنده و زحمات صادقانه اصحاب رسانه ای استان ، لازمه حیات هر سازمانی را وابسته به اطلاع رسانی مناسب عنوان و بیان داشت : هر سازمان اگر می خواهد پویا ، چابک و سرزنده بماند باید ارتباط و تعامل مناسب با رسانه ها داشته باشد .

وی  افزود : سازمان ها و مردم  به منظور دریافت اخبار و اطلاعات دقیق و صحیح به خبرنگاران و رسانه های رسمی نیاز دارند و احترام و اعتماد به اصحاب رسانه یکی ازمهمترین شاخصه های ارتباطی روابط عمومی ها در سازمان تامین اجتماعی می باشد .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرزگفت: با توجه به نزدیکی این استان به پایتخت کشور ، مهاجر پذیری استان البرز و افزایش چشمگیر مراجعه بیمه شدگان استان های همجوار به مراکز درمانی این استان ، نیاز به توسعه مراکز بیمه ای و درمانی دراستان وجود داشته واکنون نیز توسعه مراکز و همچنین بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد در دستور کار این مدیریت قرار دارد .

آفریده ، اجرای نسخه الکترونیک ، نظام ارجاع بیمار ، پزشک خانواده و کارت هوشمند سلامت را لازمه ارتقای سلامت بهداشت و درمان  درجامعه عنوان و از خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست کرد به عنوان بازوان توانمند که همواره در جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی به شهروندان پیشرو هستند در جهت اجرای بهینه این طرح ها گام بردارند .

وی خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی درسال های اخیز قدم های موثری در جهت گسترش خدمات الکترونیکی و آسایش رفاه بیمه شدگان بر داشته است که از مهمترین این خدمات اجرای نسخه نسخه الکترونیک ، نوبت دهی الکترونیکی ، سامانه سوابق و … را می توان بر شمرد وامیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد گسترش همه جانبه خدمات الکترونیک در سازمان باشیم. 

 مدیران کل بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی استان البرزبر مساعدت در انجام امور خبرنگاران در شعب و ارائه یک روز خدمات درمانی رایگان به مناسبت روز خبرنگار در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز تاکید نمودند.

همزمان با ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار ، مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در حوزه تامین اجتماعی با حضور مدیران کل بیمه ای و درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.