دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز:یک میلیون مترمربع از اراضی ملی در کرج رفع تصرف شد

یک میلیون مترمربع از اراضی ملی در کرج رفع تصرف شد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از رفع تصرف یک میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۶۷ متر مربع از اراضی و عرصه‌های ملی شهرستان کرج خبرداد. به گزارش تریبون شهر، حاجی رضا شاکرمی اظهار کرد: از یک میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۶۷

کد خبر : 3990
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از رفع تصرف یک میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۶۷ متر مربع از اراضی و عرصه‌های ملی شهرستان کرج خبرداد.

به گزارش تریبون شهر، حاجی رضا شاکرمی اظهار کرد: از یک میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۶۷ متر مربع از اراضی و عرصه‌های ملی شهرستان کرج در اجرای ۸ فقره احکام قضایی، رفع تصرف به عمل آمده است.

وی گفت: در اجرای تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع، تعداد ۵ فقره و جمعا به مساحت هزار و ۸۵۲ متر مربع رفع تصرف گردیده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اضافه کرد: در جریان رسیدگی به پرونده‌های تصرفی، اقدام به اخذ خسارت به مبلغ ۲۳۷ میلیون و هفت هزار و ۲۸۳ ریال حاصل از اجرای احکام قضایی و تبصره یک ماده ۵۵ قانون اخیرالذکر، همچنین اخذ عوارض تمدید پروانه تبصره ماده ۲۸ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به بیت المال اعاده گردیده است.

برچسب ها :

ناموجود