اعلام زمان افتتاح پارک ملی ایران کوچک

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: پارک ملی ایران کوچک، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ به مناسبت روز فرهنگی کرج افتتاح خواهد شد. به گزارش تریبون شهر، پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از البرز با بیان این

کد خبر : 7335
تاریخ انتشار : شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۰:۴۶
اعلام زمان افتتاح پارک ملی ایران کوچک

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: پارک ملی ایران کوچک، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ به مناسبت روز فرهنگی کرج افتتاح خواهد شد.

به گزارش تریبون شهر، پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از البرز با بیان این که پارک ملی ایران کوچک، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ به مناسبت روز فرهنگی کرج افتتاح خواهد شد، گفت: قطعا در روز افتتاح تمام امکانات این پارک از قبیل رستوران، سرای سعد السلطنه و… قابل بهره برداری خواهد بود.

او با بیان این که شهرداری بابت صدور مجوز ساخت و ساز در زمینی با کاربری باغی، مبلغی را از صاحب ملک دریافت می کند، افزود: پیشنهادی به شورای شهر کرج داده ایم تا این مبالغ را بلوکه و صرف خرید باغ در مناطقی کند که از سرانه فضای سبز کمتری برخوردار هستند تا این باغ ها را به پارک های عام المنفعه تبدیل کنیم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: مناطق دو، نه، هفت و شش از مناطق کم برخوردار از سرانه فضای سبز در کرج هستند.

برچسب ها : ،